Vítejte v Sangamu
nejlepší indické restauraci v České republice

Vedení společnosti “SANGAM” vás vítá v našem nejnovějším podniku v Praze. Náš legendární šéfkuchař Sarkar přišel do Prahy před deseti lety se svými kulinářskými zkušenostmi a dlouholetým zázemím v oblasti gastronomie. Šéfkuchař Sarkar získal širokou škálu dovedností v umění autentické indické kuchyně a v tomto duchu se nese i jeho schopnost otevřít třetí podnik indické kuchyně v Praze.

Naši vážení zákazníci znají naše dobře zavedené restaurace v Praze pod názvem “Indian By Nature 1 & 2”, které založili “Sarkar Brothers”. Ukázalo se, že jsou špičkovým místem pro milovníky indické kuchyně a že je kromě elitních hostů Prahy navštěvují i mezinárodní a tuzemští turisté. Zpopularizovali jsme systém poledního bufetu, který se stal velmi oblíbeným u firemních i stálých strávníků z celé Evropy.

Po několika letech zkušeností v “Indian By Nature” se bratři Sarkarové rozhodli 16. listopadu 2018 otevřít novou restauraci “SANGAM”. SANGAM je sanskrtské slovo, které znamená “soutok” tří řek na posvátném místě. Zde je tímto posvátným místem elegantní okolí Karlína. Nádherná výzdoba s ojedinělým moderním prostředím sestávajícím ze dvou pater a živé kuchyně Tandoor a otevřené kuchyně Kebab. SANGAM představuje moderní a autentickou indickou kuchyni. Tento nový sofistikovaný hotspot je také známý svými inovativními koktejly a mezinárodním vinným lístkem navrženým tak, aby se dobře kombinoval s malými talíři v prostorném salonku restaurace. K současnému nápadnému indickému dřevěnému umění a výzdobě prostorů přidává slávu poutavý strop vytvořený tak, aby připomínal banyánový strom, který hraje důležitou roli v indické kultuře.

Naše exotická indická kuchyně v “SANGAM” je šetrná k životnímu prostředí, čerstvá a zdravá jako naše ingredience, koření je vybíráno z těch nejlepších dostupných na trhu. Pro náš nový podnik jsme vynaložili neúnavné úsilí, abychom shromáždili některé z nejunikátnějších a nejvzácnějších pochoutek podávaných na hostinách indických šlechticů. Pro znalce autentické indické kuchyně byl vytvořen skvělý nový koncept.

SANGAM řídí vysoce profesionální a kvalifikovaný personál, který má bohaté zkušenosti v oblasti pohostinství a indické kuchyně. Pokrmy jsou tradičně připravovány z indického koření, ryb, mořských plodů, masa, čočky a zeleniny. Naše proslulé kebaby (grilované v peci zvané Tandoor), indické chleby jako Naan a Roti a autentické bohatě ochucené kari překypující chutí a originalitou, při nichž mohou hosté zažít “vícesmyslový” gastronomický zážitek.

Top #1 Tripadvisor

Cateringové služby

Ideální místo pro oslavy

Živá
kuchyně

Děti mladší 5 let jsou vítány před 19:00 hod.

Catering na vaši událost

Pro váš firemní večírek, narozeninovou oslavu, workshop a další akce můžeme zajistit cateringové služby. Připravíme pro vás speciální chody, které si vaši hosté zamilují. Chybět nebudou ani nápoje.

Pořádání soukromých akcí

V naší restauraci můžete pořádat soukromé oslavy, rodinná setkání a další akce. Prostory připravíme podle vašich požadavků a přání pro daný počet osob. Prožijte nezapomenutelné chvíle v luxusních prostorách.

Speciální události

Pořádáme speciální akce, jako jsou romantické valentýnské večeře pro dva nebo speciální silvestrovské večeře pro dvě a více osob a další nezapomenutelné akce. Sledujte nás na sociálních sítích a nenechte si tyto akce ujít.

À La Carte

Tradiční recepty exotické indické a indicko-asijské kuchyně.

Denní menu

Naše speciální polední menu je ideální volbou pro váš oběd.

Rozvoz

Objednejte si naše pokrmy a my vám je doručíme až domů.