Vítejte v Sangamu

Vítejte v nejlépe hodnocené indické restauraci v Praze. Vítejte v restauraci Sangam. Zažijte nezapomenutelnou chuť tradičních indických pokrmů připravených moderním způsobem. Rezervujte si stůl v naší restauraci a vychutnejte si skvělý oběd nebo večeři v Sangamu.

Exotická indická kuchyně

Naše exotická indická kuchyně v "SANGAM" je šetrná k životnímu prostředí, čerstvá a zdravá jako naše ingredience, koření je vybíráno z těch nejlepších dostupných na trhu. Pro náš nový podnik jsme vynaložili neúnavné úsilí, abychom shromáždili některé z nejunikátnějších a nejvzácnějších pochoutek podávaných na hostinách indických šlechticů.

Náš Sangam rozvoz

Máme vlastní rozvoz lahodných a čerstvých pokrmů přímo z naší restaurace. Můžete si být jisti, že objednané jídlo vám bude doručeno v co nejkratší době a ještě teplé.

Catering pro vaši událost

Pro váš firemní večírek, narozeninovou oslavu, workshop a další akce můžeme zajistit cateringové služby. Připravíme pro vás speciální chody, které si vaši hosté zamilují. Chybět nebudou ani nápoje.

Pořádání soukromých akcí

V naší restauraci můžete pořádat soukromé oslavy, rodinná setkání a další akce. Prostory připravíme podle vašich požadavků a přání pro daný počet osob. Prožijte nezapomenutelné chvíle v luxusních prostorách.

À La Carte

Tradiční recepty exotické indické a indicko-asijské kuchyně.

Denní menu

Naše speciální polední menu je ideální volbou pro váš oběd.

Rozvoz

Objednejte si naše pokrmy a my vám je doručíme až domů.

Otevírací doba

*doporučujeme rezervaci

Pondělí - pátek

11:00 - 23:00
*denní menu 11:OO - 15:00

Sobota - neděle

12:00 - 23:00

Sangam Indian Restaurant

Sokolovská 161/71,
186 00, Praha 8 - Karlín

Přijímáme platební karty.

Zarezervujte si stůl

Těšíme se na vaši návštěvu.